Handyman Henry Handyman-auto  en   lv 

Debby Eisenberg

Es pazīstu Henriju jau 10 gadus. Viņš ir daudz vairāk kā celtnieks - viņš ir ''vecās skolas'' māksliniecisks amatnieks. Henrijs izpildīs ikkatru darbu, mazu vai lielu, ar analītisku pieeju, lai noskaidrotu visefektīgāko veidu, kā turpināt. Kad darbs uzsākts, viņš ir orientēts uz detaļām, uzticams, enerģisks un pieklājīgs. Nezinu nevienu, kuram uzticētos vairāk, lai celtu, labotu, vai remontētu savu māju. Viņš tiešām ir lielisks meistars.

Debby Eisenberg


Judy Waznicki

Mana ģimene iegādājās skaistu vecu māju, kurai bija nepieciešams diezgan daudz remontdarbu. Mana draudzene bieži jūsmoja par Henrija Rozenkopfa darbu, aicinot uzticēt darbu viņam. Pēc daudzkārtējas vilšanās, ko man sagādāja ''lielās'' celtniecības kompānijas, es piezvanīju Henrijam. Mēs bijām tik pārsteigti par viņa kvalitatīvo darbu, godīgumu un atbildības sajūtu, ka visus turpmāk veicamos darbus uzticējām tikai Henrijam. Darbs vienmēr tiek nevainojami paveikts, un mēs vienmēr esam priecīgi ar galarezultātu.

Judy Waznicki


Rochelle Linnetz

Jebkura darba veikšanai - maza vai liela es īpaši iesaku Henriju. Viņš ir visgodīgākais un taisnīgākais strādnieks, ar kuru jebkad esmu saskārusies, un par viņa darba kvalitāti nekad nav jāšaubās.
Esmu bez uztraukuma un nepieciešamības uzraudzīt viņu vienu atstājusi savās mājās strādājam. Zinu, ka viņš vienmēr tieksies savu darbu izdarīt pēc iespējas labāk.

Rochelle Linnetz


Steve Todd

Es ieteiktu Henriju jebkuram, kam ir apnikusi vidēja darba kvalitāte. Henrija darbs ir tik tuvu perfekcionismam, cik vien iespējams.
Viņš ir strādājis pie daudziem projektiem manā saimniecībā, no kuriem visi tika pabeigti savlaicīgi un par ļoti saprātīgām cenām un ar kvalitāti, ko Henrijs izmanto kā savu standartu. Ja vēlies, ka darbs tiek izdarīts pareizi, zvani Henrijam ... Tu būsi priecīgs, ka viņam piezvanīji, un Tu turpināsi izmantot viņa pakalpojumus arī nākotnē - es to garantēju!

Steave Todd, West Hills, CA


Ross Haber

Sveiks, Henrij!
Vēlējos pateikt paldies par Tavu darbu, kā arī daudziem citiem projektiem, kurus esi veicis pēdējā gada laikā; visvairāk par Tavu rūpīgo darbu ar cementa dakstiņiem un līstītēm mājas fasādei. Tava godīgā un rūpīgā profesionālā pieeja man bija patīkami atsvaidzinoša.

Ross Haber, www.rahstudios.com